APP

PSPP Poleca

 • 9. Forum Corporate Legal Counsel

  9. edycja Forum Corporate Legal Counsel odbędzie się 21 i 22 lutego 2019 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel. W konferencji weźmie udział ponad 100 profesjonalistów zarządzających działami prawnymi i compliance z wiodących firm w Polsce. Program powstał na podstawie rozmów z ekspertami oraz uczestnikami poprzednich edycji. Podczas konferencji wygłoszonych zostanie 16 prelekcji, odbędą się dwie dyskusje panelowe oraz 3 godzinne warsztaty interaktywne.

  Spotkanie dedykowane jest prawnikom przedsiębiorstw. Forum ma na celu podniesienie kluczowych kompetencji polskich in-house lawyers oraz bezpieczeństwa prawnego firm. W programie zostały uwzględnione kwestie funkcjonowania i podejmowania decyzji w czasach nieustannych zmian geopolitycznych, wpływu nowoczesnych technologii na pracę prawników oraz zwinnego zarządzania działem prawnym ultranowoczesnej spółki. Wspólna dyskusja będzie toczyć się także wokół przywództwa w zespole prawników oraz budowania własnego zaangażowania.

  Uczestnicy Forum zmierzą się z trudnymi wyzwaniami zagadnień organizacyjnych m. in.: jak budować zespół prawników-indywidualistów i w pełni wykorzystać potencjał różnych generacji, jak z nimi rozmawiać i zarządzać, czego od działu prawnego oczekuje klient wewnętrzny i jak można podjąć z nim współpracę, jak współpracować z kancelarią wspierającą, jakie warunki współpracy ustalić oraz jak tą kooperację doskonalić.

  Konferencja będzie miała charakter networkingowy sprzyjający tworzeniu się silnych więzi biznesowych opartych na wymianie doświadczeń.

  Program konferencji znajduje się na stronie: http://clc-forum.com/program/

  Dla członków PSPP - 10% rabatu na udział.


  Szczegóły o Forum: Dorota Krasoń Project Manager w Blue Business Media, e-mail: dorota.krason@bbm.pl tel. +48 603 990 293, +48 12 350 54 48