LexisNexis Polska partnerem PSPP

LexisNexis Polska partnerem PSPP

Wydawnictwo LexisNexis Polska nawiązało współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw (PSPP), dołączając tym samym do grona partnerów wspierających realizację środowiskowej misji stowarzyszenia, czyli działań na rzecz środowiska zawodowego prawników przedsiębiorstw.

Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw od ponad trzech lat integruje grupę zawodową -szefów działów prawnych największych przedsiębiorstw działających w Polsce, reprezentujących wszystkie branże gospodarki. W ramach współpracy LexisNexis zapewnia prawnikom przedsiębiorstw dostęp do aktualnych informacji na temat zmian w prawie. LexisNexis będzie także włączać się w działania Stowarzyszenia skoncentrowane na stworzeniu platformy edukacyjnej i wymiany doświadczeń w zakresie regulacji prawnych oraz umiejętności menedżerskich.

PSPP integruje i reprezentuje środowisko prawników przedsiębiorstw, którego głos jest dla nas bardzo ważny. Opinia i oczekiwania tej grupy zawodowej są istotnym wyznacznikiem poziomu jakości dostarczanej przez nas informacji prawnej – mówi Karolina Wilczyńska-Rheims, Kierownik Rozwoju Biznesu w LexisNexis.

Celem stowarzyszenia jest nie tylko integrowanie i reprezentowanie środowiska zawodowego prawników przedsiębiorstw, ale też równolegle budowanie dla nich najwyższej jakości oferty edukacyjnej, którą zapewniają nam starannie dobierani partnerzy – mówi Waldemar Koper, prezes PSPP – ogromnie się cieszymy z nawiązania współpracy z LexisNexis. Jestem przekonany, że wydawnictwo z takim know-how będzie dużą wartością dla naszych członków.

LexisNexis Polska jest oddziałemfirmy LexisNexis Legal & Professional, międzynarodowego lidera w dostarczaniu profesjonalnej informacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Produkty LexisNexis kierowane są do rynku prawniczego, biznesu, instytucji rządowych i samorządowych oraz rynku akademickiego. Obsługując klientów w ponad 100 krajach, LexisNexis Legal & Professional oferuje najwyższej jakości informacje z zakresu prawa i biznesu.

LexisNexis należy do grupy Reed Elsevier – największego profesjonalnego wydawcy na świecie.
W Polsce, oferta LexisNexis obejmuje serwisy online, programy na DVD, Książki, czasopisma i e-booki. Flagowymi produktami firmy są znane i cenione na rynku rozwiązania, m.in. Serwis Prawniczy Lexis.pl, Serwis Prawniczy LexPolonica, Serwis Prawno-Gospodarczy (SPG), LexisNexis KRS, Komentarze LexisNexis oraz wiele innych.

Więcej informacji o produktach i firmie znajduje się na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl

Kontakt dla mediów:

Dominika Jędrzejewska
LexisNexis Polska
tel. +48 22 572 95 57
mob. + 48 664 473 858
dominika.jedrzejewska@lexisnexis.pl

 

 

Social: