Prawnik przedsiębiorstwa jako doradca biznesu? Panel dyskusyjny PSPP podczas IX Forym Dyrektorów Działów prawnych przedsiębirostw

Prawnik przedsiębiorstwa jako doradca biznesu? Panel dyskusyjny PSPP podczas IX Forym Dyrektorów Działów prawnych przedsiębirostw

 26-27 września już dziewiąty raz prawnicy korporacyjni i kancelarii prawnych spotkają się na FORUM DYREKTORÓ DZIAŁÓ PRAWNYCH, organizowanym przez Puls Biznesu, aby wymienić doświadczenia związane ze strategicznym zarządzaniem działem prawnym, a także by zaktualizować wiedzę w najważniejszych obszarach związanych z relacją prawno biznesową.

Po raz kolejny dyskusja odbędzie się w gronie czołowych ekspertów – Dyrektorów Działów Prawnych z kluczowych dla rynku firm, którzy w oparciu o praktyczne doświadczenia podzielą się swoja wiedzą i opiniami.

W ramach Forum odbędzie się również dyskusja panelowa pod patronatem PSPP "Prawnik przedsiębiorstwa jako doradca biznesu?", którą poprowadzi mec. Waldemat Koper, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.  Dyskusja będzie prowadzona w oparciu o wyniki badania "Prawnik przedsiębiorstwa: dziś i jutro" przeprowadzonego przez Stowarzyszenie wspólnie z kancelarią prawną PwC legal. W dyskusji wezmą również udział:

– Ewa Szurmińska – Jaworska, Partner zarządzający kancelarią PwC Legal,
– Maciej Ozdowski, Dyrektor ds. prawnych, Europa Centralna, Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
– Piotr Marucha, General Counsel and Compliance Officer, ABB Sp. z o.o.
– Tomasz Sztyber, Senior Corporate Counsel, Partners & Alliances, Nokia

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się pod LINKIEM. 

Social: