Ruszył nabór zgłoszeń do 3. edycji programu LegalMBA

Ruszył nabór zgłoszeń do 3. edycji programu LegalMBA

LINK DO BROSZURY LegalMBA

Szanowni Państwo,

Bycie najlepszym ekspertem w danej dziedzinie prawa już nie wystarcza, aby osiągnąć sukces na rynku prawniczym
Niezbędne są umiejętności miękkie i biznesowe, łatwość w poruszaniu się w nieustających zmianach, nie tylko w obszarze prawa, ale również tych wymuszonych przez rozwój nowych technologii i nieustającą pogoń za informacją. Umiejętność łączenia wiedzy prawniczej z wiedzą z zakresu nowych technologii, marketingu i komunikacji, zarządzania ryzykiem czy finansów, kreuje prawnika nowej generacji, który równie swobodnie co w zagadnieniach prawnych, porusza się w nieustająco zmieniającym się środowisku biznesowym.
W związku z tak wielką dynamiką zmian w sposobie wykonywania pracy prawników przedsiębiorstw i kancelaryjnych, stajemy przed wyzwaniem, w jaki sposób najbardziej efektywnie można się do nich przygotować.
Najlepszą odpowiedzią jest nasz program edukacyjny Legal MBA, zaprojektowany w taki sposób, aby najbardziej praktycznie wspierać rozwój zawodowy prawników pracujących dla biznesu.
Już wkrótce rusza trzecia edycja programu, w ramach którego najlepsi eksperci, w praktyczny sposób przybliżą szereg zagadnień biznesowych (m.in. finanse przedsiębiorstwa dla prawników, podstawy zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzanie projektami), ale również pomogą rozwinąć umiejętności miękkie i stać się nie tylko sprawnym menadżerem, ale prawdziwym liderem swojej organizacji.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 3. edycji programu Legal MBA.

Jestem przekonany, że udział w nim będzie ważnym etapem wspierającym rozwój kariery i w wymierny sposób przyczyni się do sukcesów w codziennej pracy.

 

Z pozdrowieniami

Waldemar Koper

Prezes Zarządu 

Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw 

 

Social: