TURNIEJ NEGOCJACYJNY DLA RADCÓW PRAWNYCH – trwa nabór zgłoszeń

TURNIEJ NEGOCJACYJNY DLA RADCÓW PRAWNYCH – trwa nabór zgłoszeń

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do „Turnieju negocjacyjnego dla radców prawnych”, którego organizatorem jest Krajowa Izba Radców Prawnych, a Patronem Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw.

Turniej negocjacyjny to doskonała okazja do sprawdzenia się w praktycznej, punktowanej symulacji procesu negocjacyjnego, w warunkach zbliżonych do tych, w jakich często znajdują się w swojej pracy negocjujący w imieniu klienta radcy prawni.

Turniej ma charakter zespołowy. Etap pierwszy Turnieju składa się z testów online wypełnianych przez zgłoszone zespoły radców prawnych. Dwadzieścia najlepszych drużyn spotka się ze sobą online w finałowej punktowanej grze negocjacyjnej, która wyłoni najlepszy zespół tych rozgrywek.

Aby wziąć udział w Turnieju należy w okresie od dnia 5.10.2020 r. do dnia 15.10.2020 r. wypełnić prawidłowo formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie www.turniej.kirp.pl.

Udziału w Turnieju to nie tylko szansa na wygraną ale również możliwość poszerzenia wiedzy dotyczącej procesu negocjacji, sposobów argumentowania i szukania źródła konfliktu, a także eksperymentowania.

Regulamin Turnieju znajduje się pod LINKIEM http://turniej.kirp.pl/REG2020.pdf

Social: