EXECUTIVE LEGAL MBA – rusza nowy program edukacyjny dla prawników!

EXECUTIVE LEGAL MBA – rusza nowy program edukacyjny dla prawników!

Szczególnie w obecnym czasie konkurencyjność prawników w środowisku zawodowym oparta jest nie tylko o nabytą w przeszłości wiedzę i umiejętności, które wykorzystują tu i teraz, ale przede wszystkim o szeroko rozumiane umiejętności miękkie, które dla prawnika pracującego na rzecz biznesu są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Każdy prawnik potrzebuje nie tylko umiejętności szybkiego dostosowywania się do nowej rzeczywistości, ale przede wszystkim cech właściwych przywódcy, budowania siły i odporności psychicznej nie tylko samego siebie, ale całego zespołu. Pozwala to efektywnie działać w nieustająco zmieniającym się środowisku wewnętrznym i zewnętrznym.

Środowisko biznesowe potrzebuje PRAWNIKÓW NOWEJ GENERACJI, dla których twarda wiedza, kompetencje miękkie i znajomość otoczenia biznesowego są warunkami sukcesu zawodowego.

Z myślą o tym, Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw wspólnie z dziennikiem Rzeczpospolita, przygotowało program edukacyjny EXECUTIVE LEGAL MBA, który rusza w kwietniu i jest rozwinięciem realizowanego od 4 lat programu Legal MBA (dotychczas odbyło się 6. edycji).

Na program Executive Legal MBA składają się 62 godziny warsztatów i treningu przygotowane przez  ekspertów w swoich dziedzinach, doświadczonych w pracy z prawnikami.

Udział w tym programie to ważny i niezbędny krok na drodze kariery zawodowej każdego prawnika, który będzie wpierać jego rozwój i budować stabilność zawodową w dynamicznie zmieniającej się i nieprzewidywalnej rzeczywistości.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o programie i ekspertach.

Tradycyjnie dla członków PSPP przewidziany jest 15% rabat na udział.

Udział można zgłaszać pod LINKIEM. 

Social: