PSPP poleca program mentoringowy Fundacji Women in Law

PSPP poleca program mentoringowy Fundacji Women in Law

Czym jest program mentoringowy Fundacji Women in Law?
Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu, chcemy, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptów prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem .

Program będzie realizowany od maja 2020 r. do listopada 2020 r.

Zgłoszenia do programu będą przyjmowane od 1 do 8 kwietnia 2020 r.

Kto może zostać mentee?
W programie mogą uczestniczyć studentki prawa minimum czwartego roku studiów, absolwentki wydziałów prawa oraz aplikantki wszystkich aplikacji prawniczych do 30 roku życia. Szczegóły dostępne są w Regulaminie.


Kto może zostać mentorem lub mentorką?
Program jest otwarty dla każdej ekspertki oraz eksperta, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą chcą podzielić się z obiecującymi prawniczkami. Szczegóły dostępne są w Regulaminie. Selekcji mentorów dokonuje Fundacja na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Formularz dostępny jest poniżej.


O czym musisz pamiętać?
Uczestnictwo w programie to systematyczne spotkania pomiędzy mentee a mentorem, które mogą odbywać się osobiście lub w formie wideoczatu.

Social: