Ruszył nabór zgłoszeń do 5. edycji programu Legal MBA

Ruszył nabór zgłoszeń do 5. edycji programu Legal MBA

Trwa nabór zgłoszeń do piątej już edycji programu Legal MBA. Pierwsze zajęcia ruszą 20 marca 2021 r.

Program adresowany jest do  prawników, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje biznesowe oraz rozwinąć umiejętności miękkie.

Obecne sytuacja i szereg ograniczeń spowodowały, że wspólnie z Partnerami podjęliśmy decyzję o realizacji 5. edycji w formule ON-LINE.

Organizacja programu w formule ON-LINE:
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.
W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania wykładowcy poprzez czat. Czat umożliwia również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez internet widzą wyraźnie, co wykładowca pisze na tablicy oraz pokazuje na ekranie. Jeśli uczestnik nie będzie mógł wziąć udziału w którymś z zaplanowanych modułów Legal MBA wówczas przekażemy mu nagranie video. 

Jeżeli w trakcie trwania programu, tj. do czerwca 2021 br., sytuacja epidemiologiczna zmieni się, niezwłocznie przejdziemy do formuły stacjonarnej.

Szczegóły programu, a także warunki uczestnictwa znajdują się w załączonej broszurze, a także pod LINKIEM. 

Tradycyjnie dla członków Stowarzyszenia obowiązuje specjalny 15% rabat na udział.

Social: