Już wkrótce XV Forum Dyrektorów Działów Prawnych (22-23 września)

Już wkrótce XV Forum Dyrektorów Działów Prawnych (22-23 września)

Przed nami wydarzenie, które jest już na stałe wpisane w kalendarz szefów działów prawnych przedsiębiorstw –XV Forum Dyrektorów Działów Prawnych. W tym roku odbędzie się  22 ‑ 23 września 2022 w Warszawie (hotel Polonia Palace, al. Jerozolimskie 45).

Obserwując od ponad dwóch lat niepewność, trudności, gwałtowne zmiany jakie towarzyszy nam w życiu prywatny ale też zawodowym, organizatorzy Forum postanowili skoncentrować się na skutecznym radzeniu sobie z tymi sytuacjami w pracy prawników przedsiębiorstw. 

Nie będzie to jednak omawianie suchych zmian prawnych, nowości, które śledzicie Państwo jako profesjonaliści na bieżąco, natomiast na przykładach eksperci pokażą jak rozwiązywać je w praktyce, jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi i problemowymi, jak przekształcić etyczne poglądy w realne działanie.

Stałym już punktem programu Forum będzie również panel dyskusyjny „Prawnicy przedsiębiorstw w dobie wyzwań”, który poprowadzi Waldemar Koper, Prezes Zarządu, Polskie Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw, Dyrektor ds. prawnych, Kompania Piwowarska.

Podczas panelu porozmawiamy o:

  • Wpływie działań wojennych na Ukrainie oraz sankcji na biznes i wyzwania dla działów prawnych 
  • Pomaganie i udzielanie wsparcia jako nowe wyzwania także dla działów prawnych
  • Radzenie sobie z wielością i różnorodnością obowiązków
  • Tsunami legislacyjne
  • Pieniądzach i budżetach w pracy prawnika

Pełny program wydarzenia znajdziecie Państwo pod LINKIEM.

Dla członków PSPP obowiązuje 15% rabat na udział.

Kod zniżkowy dla Państwa: PSPP_15

Po długim czasie pandemii i ograniczeń związanych ze spotkaniami, wrześniowe Forum jest świetną okazja aby ponownie się spotkać z Państwem, na co bardzo liczymy!

Social: