Legal MBA

Kompetencje biznesowe dla prawników

Bycie najlepszym ekspertem w danej dziedzinie prawa już nie wystarcza, aby osiągnąć sukces na rynku prawniczym.

Niezbędne są umiejętności miękkie i biznesowe, łatwość w poruszaniu się w nieustających zmianach, nie tylko w obszarze prawa, ale również tych wymuszonych przez rozwój nowych technologii i nieustającą pogoń za informacją. Umiejętność łączenia wiedzy prawniczej z wiedzą z zakresu nowych technologii, marketingu i komunikacji, zarządzania ryzykiem czy finansów, kreuje prawnika nowej generacji, który równie swobodnie co w zagadnieniach prawnych, porusza się w nieustająco zmieniającym się środowisku biznesowym.

W związku z tak wielką dynamiką zmian w sposobie wykonywania pracy prawników przedsiębiorstw i kancelaryjnych, stajemy przed wyzwaniem, w jaki sposób najbardziej efektywnie można się do nich przygotować.
Najlepszą odpowiedzią jest program edukacyjny Legal MBA, zaprojektowany w taki sposób, aby najbardziej praktycznie wspierać rozwój zawodowy prawników pracujących dla biznesu.

W trakcie 6 modułów najlepsi eksperci, w praktyczny sposób przybliżają szereg zagadnień biznesowych (m.in. finanse przedsiębiorstwa dla prawników, podstawy zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzanie projektami), pomagają rozwijać umiejętności miękkie i stać się nie tylko sprawnym menadżerem, ale prawdziwym liderem swojej organizacji.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach LegalMBA!